Aktualny harmonogram zajęć
HARMONOGRAM ZAJĘĆ 2023/2024
PODZIAŁY NA GRUPY POD HARMONOGRAMEM ZAJĘĆ
JĘZYK ANGIELSKI
1) Szkoła w Budziszewicach
ŚRODA (pierwsze zajęcia 11.10.2023 r.)
Podział na grupy:
15.00 – 15.45 GRUPA I
15.45 – 16.30 GRUPA II
16.30 – 17.15 GRUPA III
17.15 – 18.00 GRUPA IV
18.00 – 18.45 GRUPA V
2) Świetlica w Węgrzynowicach
SOBOTA (pierwsze zajęcia 14.10.2023 r.)
Podział na grupy:
9.00 – 9.45 GRUPA I (5-6 lat - klasa „0”)
9.45 – 10.30 GRUPA II (8-9 lat - klasa II i III)
10.30 – 11.15 GRUPA III (10-11 lat - klasa IV i V)
11.15 – 12.00 GRUPA IV (12 lat - klasa VI)
12.00 – 12.45 GRUPA V (16+ LO)
JĘZYK HISZPAŃSKI
1) Świetlica w Węgrzynowicach
CZWARTEK (pierwsze zajęcia 19.10.2023 r.)
Podział na grupy:
16.00 - 17.30 GRUPA MŁODSZA
17.30 - 19.00 GRUPA STARSZA
MATEMATYKA
1) Szkoła w Budziszewicach
ŚRODA (pierwsze zajęcia 04.10.2023 r.)
Podział na grupy:
15:00 - 15:45 Klasa V
15:45 - 16:30 Klasy IV
16:30 - 17:15 Klasa VIII
17:15 - 18:00 Klasa VII
18:00 - 18:45 Klasa VI
2) Świetlica w Węgrzynowicach
PIĄTEK (pierwsze zajęcia 06.10.2023 r.)
Podział na grupy:
15:30 - 16:15 Klasa IV
16:15 - 17:00 Klasa V
17:00 - 17:45 Klasa VI
17:45 - 18:30 Klasy VII i VIII
PODZIAŁY NA GRUPY
JĘZYK ANGIELSKI
Węgrzynowice - sobota
Grupa I (9.00-9.45)
1. Julia Przybyłek
2. Lena Pruska
3. Dominik Gołygowski
Grupa II (9.45-10.30)
1. Patrycja Szeligowska
2. Nikola Maj
3. Patrycja Kowalczyk
4. Barbara Płeska
5. Julia Rydlewska
6. Zuzia Gierach
7. Arek Goździk
8. Wiktor Długosz
Grupa III (10.30-11.15)
1. Kinga Janowska
2. Ola Rybicka
3. Hania Robak
4. Aneta Zając
5. Mikołaj Rydlewski
6. Wiktoria Markowska
7. Sebastian Słomski
8. Kacper Goździk
9. Marcel Jagiełło
10. Weronika Przybysz
11. Zuzia Stańczyk
12. Jakub Wieczorek
Grupa IV (11.15-12.00)
1. Łukasz Skorzycki
2. Tomek Pawlicki
3. Karol Romanowski
4. Michał Fastyn
Grupa V (12.00-12.45)
1. Martyna Kędzierska
2. Alicja Świderek
3. Kuba Jagiełło
4. Natalia Jagiełło
5. Mikołaj Sereda
6. Filip Badełek
Budziszewice - środa
Grupa I (15.00-15.45)
1. Lena Czarnecka
2. Oliwia Górka
3. Julia Deperasińska
Grupa II (15.45-16.30)
1. Małgorzata Koza
2. Amelia Boczek
Grupa III (16.30-17.15)
1. Ewa Deperasińska
2. Jan Boczek
Grupa IV (17.15-18.00)
1. Ewa Piwońska
2. Gabriel Trzonek
JĘZYK HISZPAŃSKI
Węgrzynowice
Grupa młodsza (8-11 lat) czwartek 16.00 -17.30.
1. Patrycja Szeligowska
2. Nikola Maj
3. Patrycja Kowalczyk
4. Barbara Płeska
5. Zuzia Kryczka
6. Zosia Kryczka
7. Natalia Wójcicka
8. Ewa Piwońska
9. Aneta Zając
10. Wiktoria Markowska
11. Anna Walczak
Grupa starsza (12+) czwartek 17.30 – 19.00
1. Daria Duczek
2. Wiktor Zbaraszewski
MATEMATYKA
Budziszewice - środa
Klasa 5 (15.00 -15.45)
1. Amelia Boczek
2. Gabriela Przybyłek
Klasa 4 (15.45 -16.30)
1. Lena Czarnecka
2. Oliwia Górkabr
Klasa 8 (16.30 - 17.15)
1. Daria Duczek
2. Maja Rzepkowska
3. Jakub Mucha
Klasa 7 (17.15 - 18.00)
1. Jan Boczek
2. Mateusz Karliński
3. Szymon Najder
4. Aleksander Przybyłek
5. Antoni Stępień
6. Hanna Wiśnik
Klasa 6 (18.00 - 18.45)
1. Lena Kwiatkowska
2. Marlena Saj
Węgrzynowice - piątek
Klasa 4 (15.30 - 16.30)
1. Hanna Robak
2. Marcel Jagiełło
3. Sebastian Słomski
4. Lena Klimek br />
Klasa 5 (16.30 - 17.30)
1. Kinga Janowska
2. Aleksandra Rybicka
3. Wiktoria Markowska
4. Aneta Zając
5. Zofia Stańczyk
6. Weronika Przybysz
7. Mikołaj Rydlewski
Klasa 6 (17.30 - 18.30)
1. Michał Fastyn
2. Marta Janeczek
3. Wiktoria Miśkiewicz
4. Piotr Owczarek
5. Tomasz Pawlicki
6. Karol Romanowski
7. Łukasz Skorzycki
8. Zuzanna Skorzycka
9. Adam Jagiełło
10. Anna Golenia
11. Maja Romanowska