Matematyka Informatyka J. angielski J. hiszpański Teatr
Osoby współpracujące z fundacją Ex Litteris Libertas
Arkadiusz Jadczak - specjalista w dziedzinie tworzenia funkcjonalności systemów i aplikacji webowych oraz w dziedzinie e-marketingu, sprzedaży i obsługi procesów biznesowych przez Internet. Ponad ośmioletnie doświadczenie w projektowaniu funkcjonalności, wdrażaniu aplikacji typu back office, extranet, intranet i portali internetowych klasy EIP: m.in. mBank, izzyBank, MultiBank, Bank Millennium (w tym system transakcyjny millenet), PWN, Narodowy Bank Polski, BRE Bank, Sfinks Polska, Rossmann, Top Secret, Centralwings, Uniwersytet Łódzki. Ponad trzyletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w mBanku i MultiBanku. Uczestnik szkoleń i warsztatów prowadzonych przez IBM, Cisco, BAI, Forrester Research w USA i UK. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego (studia magisterskie), UW (studia podyplomowe) i Polsko-Amerykańskiego Centrum Zarządzania PAM Center przy UŁ i University of Maryland (Studium menedżerskie). Słuchacz studiów inżynierskich na kierunku Informatyka (Politechnika Łódzka). Członek-założyciel Polish Usability Professional Association.Chief Evangelist Officer. Właściciel firmy doradztwa technologicznego: evangelist.
Sandra Jędrzejczyk - studentka II roku edukacji artystycznej na Uniwersytecie Łódzkim, sczerze zainteresowana swoim kierunkiem.
Edyta Kocięba-Goździela - ukończyła Akademię Muzyczną w Bydgoszczy, aktualnie pracuję w Katedrze Edukacji Artystycznej Uuniwersytetu Łódzkiego oraz jest słuchaczem Podyplomowego Studium Logopedia z emisją głosu. Zainteresowania:
  • emisja głosu w mowie i w śpiewie,
  • zajęcia umuzykalniające dla dzieci,
  • poszukiwanie różnych rozwiązań metodycznych wprowadzających dzieci w świat muzyki.
Zaprasza na zajęcia wokalno-muzyczne, to dobre miejsce gdzie możesz poznawać swój głos i odkryć dźwięki otaczającego nas świata.
Aleksandra Kowalczyk - uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Mazowieckim. Amatorka, interesująca się fotografią i grafiką komputerową. Lauretka powiatowych konkursów fotograficznych.
Krystyna Misiak - ukończyła studia na Wydziale Architektury Politechniki Łódzkiej, a następnie w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Liczne nagrody i wyróżnienia za prace głównie w dziedzinie tkaniny artystycznej. W latach 2000-2007 wykładowca w Wyższym Studium Aranżacji Wnętrz w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Ostatnio odbyła studia uzupełniające na Podyplomowym Studium Ochrony i Konserwacji Zabytkowych Założeń Ogrodowych SGGW w Warszawie. Dwoje dzieci. Zajmuje się projektowaniem wnętrz i ogrodów.
Mirosława Reszka


© Copyright Ex Litteris Libertas 2008-2012
Wszystkie prawa zastrzeżone